O marce

Evenemen od ponad 20 lat łączy to, co najlepsze w modzie męskiej – wygodę, elegancję i nowoczesność. Tutaj wysokiej klasy krawiectwo spotyka się z włókienniczą historią miasta Łodzi – której dziedzictwo i osiągnięcia technologiczne stanowią fundament naszej pracy. Co sprawia, że po produkty Evenemen sięgają tysiące klientów w całej Polsce?

Jasna filozofia marki

Evenemen realizuje dwa cele:

  • Zapewnianie niezmiennej jakości i wysokiej klasy produktów mężczyznom z określonymi wymaganiami, bezkompromisowym podejściem do detali, dla których moda to sposób na codzienne podkreślenie charakteru.
  • Doradzanie i przekazywanie wiedzy klientom, dla których zakupy mogą być wyzwaniem, szczególnie przy wyborze stylizacji na ważne uroczystości.

Perfekcyjne dopasowanie

Nasz system rozmiarowy od lat cieszy się wysoką dokładnością. Wasze niezliczone wizyty w salonach Evenemen pozwalają nam na stałe ulepszanie konstrukcji produkowanej odzieży. Dzięki temu w większości przypadków odpowiednio dobrany garnitur leży perfekcyjnie już za pierwszym razem lub wymaga jedynie niewielkich poprawek krawieckich.

Gwarancja jakości

Używane do produkcji materiały i tkaniny pochodzą od sprawdzonych producentów stosujących wyłącznie certyfikowane surowce. Dzięki temu możemy zagwarantować otrzymanie produktu wolnego od wad, którego właściwa pielęgnacja pozwoli na wieloletnie użytkowanie.

Produkty premium na każdą kieszeń

Od garniturów z owczej wełny po wysokiej klasy skórzane paski. Ofertę Evenemen stale uzupełniamy produktami, które wykonaniem zachwycą najbardziej wymagających panów. Jakością premium chcemy cieszyć każdego i bez nadwyrężenia portfela. Nasze produkty to gwarancja inwestycji w trwałą, ponadczasową i stylową odzież i akcesoria.

★★★★★ ~ Wiktor

Asortyment jest bardzo szeroki i zgodny z panującymi trendami w odróżnieniu do firm konkurencyjnych.

Evenemen - Salon Fabryczny

★★★★★ ~ Kwiaciarnia Flowers Time

Serdecznie polecam to miejsce. Partner kupił przepiękny garnitur, bardzo dobrej jakości, który jest idealnie dopasowany. Bardzo miła obsługa.

Evenemen - Salon Fabryczny

★★★★★ ~ Dariusz

Przemiła i profesjonalna obsługa obu pań 🙂! Szybko pomogły dobrać właściwy garnitur który świetnie leżał i pomogły w doborze krawata i poszetki. Bardzo polecam!!

Evenemen - Manufaktura

★★★★★ ~ Edyta

Sklep rewelacja [...]. Ceny też bardzo korzystne. Ale najlepsza jest obsługa, Pani Zuzanna i koleżanka - przemiłe, sympatyczne, totalnie poświęcone klientom, znają się na trendach i potrafią bardzo fachowo doradzić.

Evenemen - Alfa Centrum

Dołącz do nas:

facebook instagram